B83C822JQ160170145080EOY
MFR.Part #
B83C822JQ160170145080EOY
JLCPCB Part #
C2893613
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 8.2nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS