B83C682KQ138170130060EOJ
MFR.Part #
B83C682KQ138170130060EOJ
JLCPCB Part #
C2893587
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 6.8nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS