B83C392KQ138170115055EOY
MFR.Part #
B83C392KQ138170115055EOY
JLCPCB Part #
C2893566
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 3.9nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS