B83A392JN130120095055EOY
MFR.Part #
B83A392JN130120095055EOY
JLCPCB Part #
C2893546
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 3.9nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS