B83B562JN1B0120090050EOY
MFR.Part #
B83B562JN1B0120090050EOY
JLCPCB Part #
C2893543
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 5.6nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS