B83A682JN135120100055EOY
MFR.Part #
B83A682JN135120100055EOY
JLCPCB Part #
C2893527
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 6.8nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS