B22G335KV1B0290220135EOY
MFR.Part #
B22G335KV1B0290220135EOY
JLCPCB Part #
C2893465
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3uF 400V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS