B22G205JX1B0330175090EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22G205JX1B0330175090EOY
JLCPCB Part #
C2893462
Package
Plugin,P=31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2uF 400V ±5% 插件,P=31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS