B22E305JV1B0290180090EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22E305JV1B0290180090EOY
JLCPCB Part #
C2893461
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 3uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS