B22G564JQ160170140085EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22G564JQ160170140085EOZ
JLCPCB Part #
C2893390
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 560nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS