B22G125JT135240140070EOY
MFR.Part #
B22G125JT135240140070EOY
JLCPCB Part #
C2893388
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2uF 400V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS