B22G684KQ1B0170130065EOJ
MFR.Part #
B22G684KQ1B0170130065EOJ
JLCPCB Part #
C2893366
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 680nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS