B22G684KQ138170155085EOJ
MFR.Part #
B22G684KQ138170155085EOJ
JLCPCB Part #
C2893365
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 680nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS