B22G684JQ1A0170155085EOZ
MFR.Part #
B22G684JQ1A0170155085EOZ
JLCPCB Part #
C2893362
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS