B22G334JN135120160070EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22G334JN135120160070EOZ
JLCPCB Part #
C2893316
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS