B22S224JN133120100060EOZ
MFR.Part #
B22S224JN133120100060EOZ
JLCPCB Part #
C2893279
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS