B22S224JJ340120105065EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22S224JJ340120105065EOY
JLCPCB Part #
C2893278
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS