B22G224KQ138170120065EOJ
MFR.Part #
B22G224KQ138170120065EOJ
JLCPCB Part #
C2893276
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 400V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS