B22E224JJ1B0095115050EOY
MFR.Part #
B22E224JJ1B0095115050EOY
JLCPCB Part #
C2893247
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 250V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS