B23B562KJ1B0095110070EOJ
MFR.Part #
B23B562KJ1B0095110070EOJ
JLCPCB Part #
C2893238
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 5.6nF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS