B22E154JJ150095110060EOJ
MFR.Part #
B22E154JJ150095110060EOJ
JLCPCB Part #
C2893190
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 250V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS