B22J683KN135120095055EOJ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22J683KN135120095055EOJ
JLCPCB Part #
C2893183
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 68nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS