B22J223KN1B0120080045EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22J223KN1B0120080045EOZ
JLCPCB Part #
C2893158
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS