B22S822KJ132095085050EOY
MFR.Part #
B22S822KJ132095085050EOY
JLCPCB Part #
C2893133
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 8.2nF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS