B22S473KJ126095085045EOJ
MFR.Part #
B22S473KJ126095085045EOJ
JLCPCB Part #
C2893101
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 47nF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS