B22S333JJ135095080050EOY
MFR.Part #
B22S333JJ135095080050EOY
JLCPCB Part #
C2893093
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 450V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS