B22G273KJ135095100055EOJ
MFR.Part #
B22G273KJ135095100055EOJ
JLCPCB Part #
C2893061
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 400V ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS