B22G123JJ240095080045EOY
MFR.Part #
B22G123JJ240095080045EOY
JLCPCB Part #
C2893051
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS