KM476M450K25RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM476M450K25RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C2746
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 25mm 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS