B22E223JN1B0120080045EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22E223JN1B0120080045EOZ
JLCPCB Part #
C2893016
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 250V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS