B22A102JN1B0120075045EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22A102JN1B0120075045EOZ
JLCPCB Part #
C2892990
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS