B32G333JQ1B0170125075EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B32G333JQ1B0170125075EOY
JLCPCB Part #
C2892982
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS