B32J273JQ135170120065EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B32J273JQ135170120065EOY
JLCPCB Part #
C2892976
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS