B32J472JQ1B0170090050EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B32J472JQ1B0170090050EOY
JLCPCB Part #
C2892950
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS