B32J752JQ1B0170080050EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B32J752JQ1B0170080050EOY
JLCPCB Part #
C2892935
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 7.5nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS