JMGK088V10A
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
JMGK088V10A
JLCPCB Part #
C2890412
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 100V 12.7mΩ@4.5V 127W 2.046nF 2.5V 25pF 39.4nC@10V 80A N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS