3386P-1-203
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3386P-1-203
JLCPCB Part #
C330584
Package
Plugin
Description
20kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS