SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C330070
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 32.1A 3kW@10/1000us 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS