SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C330060
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS