SMDRH105R-151MT
MFR.Part #
SMDRH105R-151MT
JLCPCB Part #
C329336
Package
SMD,10.4x10.3mm
Description
1.1A 1.3A 150uH 355mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.4x10.3mm Power Inductors ROHS