RL102-141N
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RL102-141N
JLCPCB Part #
C328470
Package
插件,D2.6xL4.3mm
Description
-45℃~+85℃ 100MΩ 140V 1kA 1pF 2.6mm ±30% 插件,D2.6xL4.3mm Glass Discharge Tubes ROHS