CJ02-083882020B20L35
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJ02-083882020B20L35
JLCPCB Part #
C2875266
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 20pF 8.3886MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS