RC-12K510JT
MFR.Part #
RC-12K510JT
JLCPCB Part #
C327434
Description
-55℃~+155℃ 1W 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS