LMZ14202EXTTZE/NOPB
MFR.Part #
LMZ14202EXTTZE/NOPB
JLCPCB Part #
C2867755
Description
1 2A 6V~42V 800mV~6V 90% TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS