NCE65T260K
MFR.Part #
NCE65T260K
JLCPCB Part #
C326373
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 0.2pF 1 N-channel 1.4nF 131W 15A 260mΩ@10V 42nC@10V 4V 650V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS