KM478M016J25RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM478M016J25RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C29884
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
13mm 16V 2000hrs@105℃ 25mm 4700uF 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS