YJD80G06A
MFR.Part #
YJD80G06A
JLCPCB Part #
C2858575
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.525nF 11mΩ@4.5V 13.5pF 2.5V 31nC@10V 372pF 60V 78W 80A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS