YJG130G04A
MFR.Part #
YJG130G04A
JLCPCB Part #
C2858574
Package
PDFN-8(5.9x5.2)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.298nF 1.75mΩ@10V 115W 130A 132nC@10V 2.5V 40V 55pF 7.1nF N-Channel PDFN-8(5.9x5.2) MOSFETs ROHS