SMCJ78CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMCJ78CA
JLCPCB Part #
C2858520
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS