RC-02K2552FT
- MFR.Part #
- RC-02K2552FT
- JLCPCB Part #
- C324938
- Description
- -55℃~+155℃ 25.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS